Chtěli byste obrázek na zeď?

Pokud byste si chtěli některou z mých fotek koupit, je to jednoduché. Napište mi na mail, případně přes kontaktní formulář na této stránce, o kterou byste měli zájem.

Fotky se dají objednat v různých velikostech, od malých až po zhruba 90cm široké či vysoké zvětšeniny.

Lze volit tisk na lesklý, polomatný či matný fotopapír, ten se pak dá případně ještě podlepit takzvanou kapa deskou, aby se v rámečku nekroutil (je to výhodné zvláště u velkých zvětšenin)

Případně si lze nechat zhotovit zarámovaný fotoobraz nebo fotobraz na plátně napnutý na dřevěný rám.

Ceny se odvíjejí od velikosti a použitých materiálů, a řádově se pohybují od několika stokorun za menší tisky až po zhruba 3000 Kč za velké fotobrazy. 

Pokud si některou z fotek vyberete a napíšete mi, jak velkou byste ji zhruba chtěli mít, rád vám pošlu možnosti tisku a kalkulaci ceny, abyste si mohli vybrat tu pro vás nejvýhodnější variantu.

Pro média (licence)

Pokud byste si chtěli pořídit licenci na některou z mých fotek, jsou zde dvě možnosti:

Některé z nich najdete ve fotobance ČTK, se kterou spolupracuji. Moje práce najdete pod tímto odkazem: multimedia.ctk.cz, případně lze ve vyhledávání na této stránce zadat v položce autor mé jméno (Vocelka), a uvidíte také všechny moje fotky, které jsou v archivu ČTK dostupné.

Pokud v archivu ČTK fotografie není, obraťte se prosím přímo na mne - na mail fotovocelka(zavináč).cz, případně na telefon 605/044/022. Powered by SmugMug Owner Log In