Untitled photo

Chtěli byste obrázek na zeď?

Pokud byste si chtěli některou z mých fotografií koupit, je to jednoduché. Spolupracuji s firmou Pictoart, která tiskne fotky mimo jiné i pro prestižní výstavy Czech Press Photo a Czech Nature Photo. Část mých obrázků najdete přímo v galerii na Pictoartu (fotografie-obrazy.cz/author/vocelka-tomas/). Můžete si tam zvolit druh papíru, velikost a případně i rámeček. Od zvolených parametrů se pak odvíjí cena, kterou zjistíte také na stránce Pictoartu. 

Pokud v galerii nenajdete fotografii, kterou hledáte, napište mi přes kontaktní formulář (najdete ho v menu vedle tohoto textu pod položkou Napište mi), o jaký konkrétní snímek máte zájem, pokud to bude možné, rád ho do galerie na Pictoartu nahraji. 

Pro média (licence)

Pokud byste si chtěli pořídit licenci na některou z mých fotek, jsou zde dvě možnosti:

Některé z nich najdete ve fotobance ČTK, se kterou spolupracuji. Moje práce najdete pod tímto odkazem: multimedia.ctk.cz, případně lze ve vyhledávání na této stránce zadat v položce autor mé jméno (Vocelka), a uvidíte také všechny moje fotky, které jsou v archivu ČTK dostupné.

Pokud v archivu ČTK fotografie není, obraťte se prosím přímo na mne - na mail fotovocelka(zavináč).cz, případně na telefon 605/044/022. Powered by SmugMug Owner Log In